kWh People

Ons team

Carlijn Grob

Consultant Interim Professionals

06 11 25 87 59
carlijn.grob@kwh-people.com

Tom Groenestein

Junior Recruitment Consultant

06 54 66 12 75 
tom.groenestein@kwh-people.com

Sophie Holla

Recruitment Consultant

06 50 86 81 78
sophie.holla@kwh-people.com

Barry Scheers

Senior Recruitment Consultant

06 27 33 28 67
barry.scheers@kwh-people.com

Jubbe van den Wildenberg

Senior Recruitment Consultant

06 55 17 52 56
jubbe.van.den.wildenberg@kwh-people.com 

Koen Willems

Managing Consultant

06 11 62 97 33
koen.willems@kwh-people.com  
LAAT HIER UW VRAAG ACHTERSTEL UW VRAAG
Consultant

Sorry

Op dit moment is er niemand online. Laat uw gegevens hier achter, dan nemen wij contact op.

Bedankt

Bedankt voor de informatie, we nemen snel contact met u op.